Şimdi Terörist Olmanın Tam Zamanı

Şok şok şok AKP – PKK – BDP koalisyonu sayesinde artık Gabar’da Cudi’de Kato’da terörist olmak çok kolay hem de uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla….bJrZHvPz

Hükümetin başlattığı çözüm sürecinde terörist unsurların yurtdışına çekilmesi ve suça bulaşmamış PKK’lıların topluma kazandırılması konusunda yeni tedbirler devreye sokulacak. Hükümete yakınlığıyla bilenen Türkiye gazetesinin bugün manşetinde yer alan habere göre, PKK’lı teröristlerin sınır dışına çıkmasının ardından AKP ve hükümet nezdinde suça bulaşmamış teröristlerin ‘Sosyal rehabilitasyonu’ için çalışma yapıldığı kaydediliyor. Buna göre; suça karışmamış teröristler için fon kurulması planlanıyor. Fondan, eve dönenlere ekonomik yardım yapılması ve kredi verilmesi öngörülenler arasında. Askerlik, vatandaşlık, seçme ve seçilme hakkı gibi problemlerin çözülmesine ilişkin de düzenlemeler yapılacağı iddia edildi. Türkiye’ye gelenler, meslek edindirme kurslarına yönlendirilecek ve istihdam imkânına da kavuşacak. Yapılacak düzenlemelerin daha önceki ‘eve dönüş’ ve ‘topluma kazandırma yasasına’ benzer içerikte olabileceği belirtiliyor.

Bu şu demek; Biz kendimize silah çeken terör örgütüyle silahlı olarak mücadele edemedik,siyasi olarak  anlaşalım olay kapansın. Bu görüşü kibarlaştırırken kullanılan yöntem de “artık analar ağlamasın” oluyor. Bugüne kadar ağlayan anaları kimse hesaba katmıyor. 6bin askerimiz boşuna mı öldü yani? Baştan anlaşmayı kimse akıl edemedi mi? Haberlerde kullanılan yöntem ve yayın tarzına da dikkat etmekte fayda var. Okuyup geçiyoruz ama bilinç altımıza birşeyler sokuluyor belli ki…

Eyleme katılmamış Terörist Eyleme katılmamış teröristin halk arasına karışmasında sakınca görmeyen hatta bunu operasyon haline getiren hükumet eyleme katılmamış gazeteciyi, genel kurmay başkanını bebek öldürüp köy yakmadığı için müebbetle yargılıyor.

Suça karışmamış diyerek Türk milletine yalan söylüyorlar. Kaç kişiyi yaraladığı, öldürdüğü belli olmayan bir mahluğun suça karışıp karışmadığını millete tek tek açıklayacaklar mı? O mahluğun suça karışıp karışmadığını millete ispatlayabilecekler mi? Tabii ki açıklayacak ve ispat edecek halleri yok. Kaldı ki binlerce insanın katili terör örgütüne üye olmak zaten başlı başına suçtur! Hele hele o katil üyelerine yardım etmek Türk milleti nazarında vatan hainliğinden başka bir şey değildir.

Dağdan indirmek için yapılan teşvikleri görünce acaba adamlar haklıydı da biz mi farkında değildik diye kendimize sormadan edemiyoruz. Çünkü onlar artık demokratik gerilla bizler terörist. Uzlaşma demek orta yol bulmak demek, bu işin orta yolu onların söylediğinin mantıklı olması anlamına geliyor. Savaşlarında haklı olduklarını kabul etmek anlamına geliyor. Devlet bu savaşı resmi olarak kabul ederse, uzlaşma, sorunların çözümü adı altında yapılan bir takım yeniliklerin sonu hiç bir zaman gelmeyecektir demektir. Siz savaşınızda haklıydınız biz sizinle uzlaşmak istiyoruz derseniz bu eşkıyalar çok değil 5 yıl sonra siz bu “savaşı kabul ettiniz bizim dağlarda şu kadar terörist arkadaşımız öldü hakkımızı istiyoruz” derse cevap veremeyeceksin.

YAKINDA PKK’LILARIN DERNEKLERİ KURULACAK BU GÜNE KADAR ÖLDÜRÜLEN TERÖRİSTLER İÇİN TAZMİNAT İSTENECEK VE KAHRAMAN İLAN EDİLECEK KURULAN DERNEĞİN İSMİ EN İYİ ASKER ÖLDÜRENLER DERNEĞİ OLACAK GENEL BAŞKANI DA FEHMAN HÜSEYİN OLUR SANIRIM NASILSA ŞEHİTLER GAZİLER BU ÜLKEDE HAİN HAİNLER KAHRAMAN OLMUŞ BUNLAR AZDIR. KÖMÜRDE VERECEKLER MAKARNADA BULGURDA VERECEKLER,İŞ VERECEKLER AŞ VERECEKLER GAZİLERİNE MAAŞ ŞEHİTLERİNE TAZMİNATTA VERECEKLER % 50 DEN EŞ DE VERECEKLER 5 TANEDE ÇOCUK VERECEKLER ,ONLARA MAAŞ DA VERECEKLER,TOKİDEN EVDE VERECEKLER ONLARA KARDEŞ OLARAK GEZGİNCİLER VERECEKLER AÇILIMA DAHA YENİ BAŞLADIK

“Ben de teröristim başbakan Karadenizi de bana ver !!!”

Yurtdışına çıkıp ülkesine döviz getirenler tam bir eşek desek hakaret etmiş olmayız.Dağa çıksalar çok daha fazla kazanır hem de itibar görürlerdi.

Bence terörist imkanlarından Kemalistlerde faydalanabilmeli. Sonuçta Atatürkçü olmak milliyetçi olmak bu ülkede bayağı bayağı suç oldu.

Emre Özcan 2013-09-23T15:42:07+00:00

About the Author: Emre Özcan

Emre Özcan 1984'de herhangi bir şeye tepki olarak doğdu. İkizler burcu bir bilişim çalışanı. İnsan ilişkileri,futbol,internet,sosyal medya,felsefe ve dini konularla ilgilenmeyi çok seviyor. Şimdilik Ataşehir'de tek başına yaşıyor zengin olunca Cihangir'e taşınacak.

Lütfen yorumlarınızla desteklemekten çekinmeyin

%d blogcu bunu beğendi: