Ingilizce Öğrenmek İçin E-Kitap ve MP3

İngilizce Öğrenmek isteyenler için tavsiye edebileceğim 70 civarı ekitap ve bu kitaplara ait MP3 başkalarının da faydalanması için satılık…

ingilizcePiyasada bulamayacağınız bu kitapların ben çok faydasını gördüm ve görmeye devam ediyorum. Başkalarının da aynı şekilde faydalanması için uygun fiyattan satacağım.

Klasik kitaplar ve tekniklerden bir an önce kurtulmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Okulda verilen ingilizce bilgisinin günlük konuşmalarda ve iş hayatında yetersiz kaldığına bir çok defa şahit oldum. Bu kitaplar ise tamamen bu eksiklere yönelik olarak hazırlanmış.

Ortalama 50 sayfadan oluşan her bir kitap, her seviyeden kendini geliştirmek isteyenler için uygun olarak hazırlanmış.Sıkıcı egzersizlerle dolu ders kitaplarının yerine, içeriğindeki güncel konularla (Filmler, Müzik, İş dünyası, Seyehat, Kültür, En sıcak haberler, hot topics) öğrenme motivasyonunuzu, algı ve ilginizi her zaman yüksek seviyede tutarak daha kolay öğrenebilirsiniz. 

Yorulmadan ve zorlanmadan, hatta farketmeden, İngilizce’nizin geliştiğini göreceksiniz.

inglizce ekitapPopüler ve güncel konuları, seviyelendirilmiş anlatımla okuyucularına sunarak algı, ilgi ve motivasyonlarını yüksek tutmayı, böylelikle İngilizcelerini canlı tutmalarını ve geliştirmelerini ve akıcı İngilizce seviyesine ulaşmalarını desteklemektedir.

Grammar(dil bilgisi), vocabulary(kelime), listening(dinleme) ve reading(okuma) egzersizleri mevcut fakat sizin alıştığınız ve bildiklerinizden daha farklı , daha ilginç ve daha eğlenceli. Ayrıca, tek konuya yoğunlaşan kitapların aksine, farklı konular içerdiği için, günlük hayatın değişik alanlarıyla ilgili homojen kelime ve anlatım bilgisine sahip olacaksınız.

 • – 8000 yeni kelime, deyim, ifade şekli öğreneceksiniz
 • – Formal İngilizceyle birlikte bir ölçüde İnformal & Günlük yaşam İngilizcesini bileceksiniz.
 • – İngilizce anadil olan kişilerce hazırlandığı için, akıcı İngilizce yazışmaları anlayacaksınız.
 • – Güncel iş dünyası, müzik, film, seyehat, haber ve kültür konularıyla dünyayı takip edeceksiniz.
 • – Keyifli ve eğlenceli okuma ve yüksek motivasyonla İngilizce’nizi etkin ve çok hızlı geliştireceksiniz.
 • – Diğer metodlara göre ekonomik olduğundan, zaman&bütçenizi daha esnek ve verimli kullanacaksınız.

ingilizce öğrenBunun yanısıra elbette dergimizde oldukça sayıda grammar(dil bilgisi), vocabulary(kelime), listening(dinleme) ve reading(okuma) egzersizleri mevcut fakat sizin alıştığınız ve bildiklerinizden daha farklı , daha ilginç ve daha eğlenceli. Ayrıca, tek konuya yoğunlaşan kitapların aksine, farklı konular içerdiği için, günlük hayatın değişik alanlarıyla ilgili homojen kelime ve anlatım bilgisine sahip olacaksınız. Dört temel İngilizce seviyesine (pre-intermediate, intermediate, upper intermediate and advanced) göre konuları içermektedir.

60 dk’lık CD’nin içerisinde çeşitli aksanlarda çok sayıda listening egsersizlerini bulabilirsiniz. Bunun yanısıra öğrendiklerinizi daha da geliştirecek ücretsiz videolar da CD’de yer almaktadır.

Eğlenceli, kolay, farklı, çeşitli ve renkli konuları içeren öğretim metodu sayesinde sıkmadan, bunaltmadan, yormadan ve bıktırmadan, âdetâ hayatı yaşıyor rahatlığı içinde ileri ingilizce seviyesine ulaşabileceksiniz.

Toefl, IELTS gibi sınavlara hazırlananlar için biçilmiş kaftan diyebilirim.

 • Makaleleri okuyun, cümlelerdeki kelimeleri kontrol edin. Daha sonra makaleyi dinleyin.
 • Fotoğraflara bakın. Başlığı ve girişi okuyun. Konu hakkında düşünerek fikir yürütün. Daha sonra makaleyi okuyarak fikirlerinizi kontrol edin.
 • Makeleleri veya diyalogları aynı zamanda hem oku hem de dinle.
 • Eksersiz yap, daha sonra makaleyi oku, en sonunda makaleyi dinle.
 • Makaleyi okumadan önce sözcükleri oku, daha sonra makaleyi oku.
 • Makaleyi dikkatlice oku ve 10 tane yeni kelimeye bak. Daha sonra makaleyi dinle.

 

Etiketler: ingilizce ekitap indir, en iyi ingilizce kitabı, english ebook, learn english, ingilizce geliştirmek için ekitap, ingilizce listening, ingilizce speaking, hızlı ve etkili ingilizce, ingilizce eğitim kitapları, ingilizce öğreniyorum, ingilizce test,
https://www.google.com.tr/#q=emreozcan+ingilizce

 

Emre Özcan 2016-09-15T11:24:48+00:00

About the Author: Emre Özcan

Emre Özcan 1984'de herhangi bir şeye tepki olarak doğdu. İkizler burcu bir bilişim çalışanı. İnsan ilişkileri,futbol,internet,sosyal medya,felsefe ve dini konularla ilgilenmeyi çok seviyor. Şimdilik Ataşehir'de tek başına yaşıyor zengin olunca Cihangir'e taşınacak.

Lütfen yorumlarınızla desteklemekten çekinmeyin

%d blogcu bunu beğendi: